Műszaki szolgáltatások szakértő

IT üzemeltetés

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • Az üzleti igények és célok azonosítása
  • Nagy mennyiségű adat feltárása, elemzése és feldolgozása üzleti döntésekhez
  • Automatizált irányítópultok és jelentések készítése
  • Ad hoc elemzési feladatok teljesítése, adatok információvá alakítása

Elvárások
  • Legalább 2 éves tapasztalat hasonló területen
  • Jó csapatjátékosi attitűd
  • Megbízhatóság, pontosság, alaposság és precizitás
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Tapasztalat Power BI eszközzel
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Tapasztalat SQL használatában
  • Követelménykezelő eszközök ismerete: Jira és Confluence
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
Előnyök
  • Adattárház ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete
  • Statisztikai területen szerzett gyakorlat
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás a Swiss Clinic által
  • Mobiltelefon juttatás
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény
  • Szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség, támogató közösség
  • Egyéb dolgozói kedvezmények
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-10-31