PHP Fejlesztő

IT programozás, Fejlesztés

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres PHP Fejlesztő munkakörbe. Tovább bővítjük a csapatunkat! Olyan fejlesztő munkatársat keresünk, aki erős objektumorientált szemlélettel rendelkezik. Feladatai között lesz backend komponens fejlesztés, alkalmazások integrációja és frontend fejlesztések. A feladatok nagy része a meglévő weboldalaink továbbfejlesztése. Ha van PHP és Laravel keretrendszer fejlesztésben szerzett tapasztalatod, munkáddal szeretnél a magyar TelCo piacra pozitív hatással lenni, akkor jelentkezz hozzánk!
Feladatok
  • Az internet szolgáltatással és a belső folyamatokkal kapcsolatos szoftverek fejlesztése ügyfelek és belső felhasználók részére
  • Eladási, ügyfélkiszolgálási és szolgáltatás létesítési folyamatok automatizálása, backenddel való integrációja
  • Fejlesztői feladatok ellátása Webshop modernizációs projektben
  • Előre tervezett átállások lebonyolítása
  • Új szolgáltatások megtervezése, kivitelezése
  • A meglévő szoftverek karbantartása, aktualizálása
  • Az alkalmazások állandó biztonsági frissítése

Elvárások
  • Legalább 2-3 év PHP fejlesztési tapasztalat
  • Modern MVC frameworkben (lehetőleg Laravel) szerzett tapasztalat
  • mysql ismerete
  • Tapasztalat a Git verziókövető rendszerben
  • Cachelési technológiák ismerete
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfok / társalgási szint
Előnyök
  • Angol nyelvtudás
  • MSSQL, REDIS ismerete
Amit kínálunk
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Egészségbiztosítás a Swiss Clinic által
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Mobiltelefon juttatás: modern mobil eszköz, korlátlan beszélgetéssel és 10 GB adatforgalommal
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos, 4iG Csoporton belüli projektekben való részvétel
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Önálló, csapatorientált munkavégzés
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-10-31