DevOps mérnök

IT üzemeltetés

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • A CI/CD folyamatok hatékony működésének biztosítása
  • CI/CD pipeline-ok, szkriptek, eszközök konfigurálása és karbantartása
  • Tesztelési folyamatok automatizálása az alkalmazások minőségének biztosítása érdekében
  • CI/CD folyamatok teljesítményének optimalizálása
  • Webszerverek (pl.: nginx, Apache, Tomcat), webalkalmazások (pl.: Node.JS, Java) és adatbázisok (pl.: MySQL, MSSQL, PostgreSQL, Elasticsearch, Redis) konfigurációja és üzemeltetésének támogatása
  • Artifact management
  • Release folyamat technikai támogatása
  • Dokumentációk készítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztői és üzemeltetői csapattal

Elvárások
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat CI/CD rendszerek tervezésében, implementálásában és karbantartásában
  • CI/CD eszközök és platformok átfogó ismerete (pl. Jenkins, GitLab CI, Travis CI, Kubernetes)
  • Magas szintű programozási vagy scriptelési képesség (pl. Shell, Python)
  • Kiváló ismeretek verziókezelési rendszerekben (pl. Git)
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfok / kommunikációs szint
Előnyök
  • Távközlési vállalatok működésének, folyamatainak ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat
Amit kínálunk
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Mobiltelefon juttatás: modern mobil eszköz, korlátlan beszélgetéssel és 10 GB adatforgalommal
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény (DIGI szolgáltatási területen)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos- DIGI, illetve 4iG Csoporton belüli- projektekben való részvétel
  • Modern munkakörnyezet
  • Önálló, csapatorientált munkavégzés
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31