IT Architekt

IT üzemeltetés

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • A Cégcsoport szintű projektekben adekvát E2E megoldási tervek kidolgozása, beleértve az architektúra terveket és a kapcsolódó szekvencia-ábrákat is
  • A Projekt ún. „Business concept” dokumentumának áttekintése, high-level megoldások kidolgozása, leegyeztetése
  • Az érintett rendszerek, fejlesztők és partnerek egyértelmű beazonosítása
  • A teljes IT architektúra AS-IS és TO-BE modelljének, sztenderdjeinek kialakítása, karbantartása és kommunikálása
  • Az informatika technológiai fejlődésének követése, új megoldási lehetőségek vizsgálata és innovációs javaslattétel készítése a hatékonyabb és korszerűbb IT megoldások megvalósítása érdekében, az üzleti célok támogatására
  • A jelentős architektúra változást eredményező informatikai tervek minőségbiztosításának ellátása a megvalósítás során
Elvárások
  • Legalább 3-5 év architekti, tervezői vagy rendszerszervezői tapasztalat
  • Gyakorlat (az üzleti igények alapján) magas szintű informatikai megvalósíthatósági tervek készítésében
  • Tervezéshez használt eszközök ismerete, használata
  • Prezentációkészítési és előadói gyakorlat
  • Stratégiai, rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldási- és együttműködési készség
  • Pontos, precíz, proaktív munkavégzés
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfok / kommunikációs szint
Előnyök
  • Távközlési vállalatok működésének, folyamatainak ismerete
  • Nagyvállalati integrációs platformok ismerete
Amit kínálunk
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Mobiltelefon juttatás: modern mobil eszköz, korlátlan beszélgetéssel és 10 GB adatforgalommal
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény (DIGI szolgáltatási területen)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos- DIGI, illetve 4iG Csoporton belüli- projektekben való részvétel
  • Modern munkakörnyezet
  • Önálló, csapatorientált munkavégzés
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31