Kontroller

Pénzügy, Könyvelés

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • Felsővezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítésében való részvétel
  • Részvétel a társaság éves- és stratégiai tervezésében
  • Vállalat- és üzletágszintű elemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • Havi, negyedéves, éves riportok készítése
  • Havi, és éves pénzügyi zárás támogatása
  • Ad-hoc elemzések, kalkulációk, riportok készítése
  • Az üzleti területek és a menedzsment támogatása
Elvárások
  • Pénzügy-számvitel szakon folytatott vagy befejezett tanulmányok
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus és előrelátó gondolkodásmód
  • 1-2 éves gyakorlat ügyfélélmény (customer experience, customer insight) területén
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfok / kommunikációs szint
Előnyök
  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Nagyvállalati működés részletesebb megismerése
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31