Áramellátási berendezés üzemeltető

Szakmunka

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • Mobil állomások erősáramú üzemeltetési, hibajavítási feladatok elvégzése
  • Fejállomásokon lévő szünetmentes táprendszerek, illetve szünetmentes akkumulátorok kiépítése-cseréje-bővítése-karbantartása
  • Fejállomásokon lévő áramellátó berendezések időszakos ellenőrzése/karbantartása/hibajavítása
  • Épületingatlan üzemeltetés, illetve társterületek villanyszerelési igényeinek ellátása
  • Főmérős bekapcsolásokon, mérőcseréken, mérőleszereléseken való részvétel
  • Társterületekkel való kapcsolattartás és segítségnyújtás
  • A tevékenységgel kapcsolatos adatbázisok, nyilvántartások naprakészen tartása
Elvárások
  • Közép-, vagy szakirányú végzettség (villamos műszerész vagy villanyszerelő)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Műszaki beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló problémamegoldás és rugalmasság
  • Készenléti rendszerbe való alkalmazkodás, elérhetőség
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelésben szerzett tapasztalat, képesítés (FAM, regisztrált FMV, ÉV,VV, Tűzvédelmi szakvizsga, EBF/VBF)
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31