IT Security mérnök

IT üzemeltetés

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres IT Security mérnök munkakörbe, első sorban üzemeltetési feladatok ellátására. Ha van ezen a területen releváns tapasztalatod, és munkáddal szeretnél a magyar TelCo piacra pozitív hatással lenni, akkor jelentkezz hozzánk!
Feladatok
  • Határ és vírusvédelmi rendszerek üzemeltetése
  • Patch management megoldások bevezetése
  • Log elemző és monitoring rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Jogosultságkezelési rendszer bevezetés támogatása (onboarding/offboarding)
  • Biztonsági incidenskezelés
  • Külső és belső sérülékenységi vizsgálatok lefolytatása
  • Hálózatok és rendszerek megfigyelése biztonsági rések vagy behatások szempontjából
  • HW, SW infrastruktúrát érintő beruházások biztonságtechnikai támogatása és tervezése
  • Külső és belső biztonsági auditok támogatása
  • Hardening
Elvárások
  • 3-5 év infrastruktúra-biztonsági tapasztalat
  • Sérülékenység vizsgálati technológiák ismerete
  • Tűzfal technológiák ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Titkosítási eljárásokban való jártasság
  • Biztonságos kódolási technikák ismerete
  • Forensics ismeretek
  • Szóbeli alapfokú angol nyelvtudás
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol alapfok / társalgási szint
Előnyök
  • Releváns biztonsági és adatvédelmi tanusítványok
  • Jártasság a felhőbiztonság terén
  • SIEM ismerete
  • BCP/DRP tervezési tapasztalat
  • Red team tapasztalat
  • Phising teszt tapasztalat
  • Multi környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Home office lehetőség
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény (DIGI szolgáltatási területen)
  • Dolgozói kedvezmények
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Mobiltelefon juttatás
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31