Behajtási ügyintéző

Jog

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres XIII. kerületbe az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • e-FMH előkészítése, kitöltése, beadása
  • VH lapok és e-VH lapok beadása
  • Végrehajtókkal kapcsolattarás, levelezés
  • Ügyféllevelek, közjegyzői levelek megválaszolása
  • Keresetek előkészítése
  • Postázás, szkennelés, irattárazás
  • Heti utalandó tételek összeállítása
  • e-ügyiratok átvétele, szignálása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Elvárások
  • Fizetési meghagyási eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Követeléskezelés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-06-30