Senior pénzügyi munkatárs

Pénzügy, Könyvelés

Feladatok
  • Partner folyószámla egyeztetés
  • Előre utalások kezelése és egyeztetése a főkönyvvel
  • Követelések és kötelezettségek analitikus egyeztetése a főkönyvvel
  • Realizált árfolyam különbözetek, kerekítési különbözetek elszámolása
  • Riportok, jelentések készítése
  • Havi zárásban aktív részvétel
  • Társosztályokkal és partnerekkel napi szintű kapcsolattartás
  • A pénzügyi vezető munkájának támogatása
Elvárások
  • Gazdasági (pénzügyi / számviteli) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Analitikus és előrelátó gondolkodásmód
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfok / társalgási szint
  • Román alapfok / társalgási szint
Előnyök
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Libra3s program ismerete
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2021-12-31