Gerinchálózat fejlesztő

IT üzemeltetés

Feladatok
  • A DIGI Kft. ügyfelek részére nyújtott internet szolgáltatásának műszaki üzemeltetése
  • 7/24 ügyelet előre tervezett ügyeleti rendben
  • Előre tervezett átállások lebonyolítása
  • Új vonalak megtervezése, eszközök felkonfigurálása, kihelyezése a site-ra
  • Meglévő hálózat fejlesztése, működtetése
  • Új szolgáltatások hálózati hátterének kialakítása
  • Kapcsolattartás a társszolgáltatókkal
Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Műszaki affinitás
  • Szakirányú informatikai végzettség
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Előrelépési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2021-12-15