Tudakozó munkatárs (Invitel)

Call Center

Az Invitel Zrt., Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba, veszprémi munkavégzéssel.
Feladatok
  • Az Invitel Zrt. által üzemeltetett belföldi és különleges tudakozóba érkező hívások kiszolgálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Nyitottság az újra és a tanulásra
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • IT/ távközlési /telekommunikációs affinitás
Amit kínálunk
  • DIGIMobil dolgozói csomag
  • Támogató közösség, szuper kollégák, jó hangulat
  • Cafeteria a próbaidő után
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Többműszakos munkavégzés (0-24h telefonos ügyfélszolgálat), rugalmas beosztás, hogy összeegyeztethesd egyéb elfoglaltságaiddal
  • Az irodai munkavégzés mellett, Home Office lehetőséget is biztosítunk a munkaidő meghatározott százalékában
Munkavégzés helye
  • Veszprém
Jelentkezési határidő
  • 2021-09-30