Call center munkatárs (Invitel)

Call Center

Az Invitel Zrt., Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba, veszprémi munkavégzéssel.
Feladatok
Az Invitel Zrt. leendő és meglévő ügyfélkörének telefonon történő kiszolgálása
  • Az Invitel Zrt. ügyfélkörének és szerelői hálózatának műszaki támogatása telefonon és e-mailes kommunikáció útján
  • Az előfizetők szolgáltatásaival kapcsolatos hibák felülvizsgálata, távolról történő javítása és menedzselése
  • Technikai segítségnyújtás és support biztosítása az előfizetők részére
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
  • Nyitottság az újra és a tanulásra
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • IT/ távközlési /telekommunikációs affinitás
Amit kínálunk
  • DIGIMobil dolgozói csomag
  • Előrelépési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Képzések, melyek segítségével telekommunikációs és távközlési szakértővé válhatsz
  • Magyar nyelvű ügyfél-kommunikáció, de ha angolul is elboldogulsz, azt külön díjazzuk
  • Támogató közösség, szuper kollégák, jó hangulat
  • Cafeteria a próbaidő után
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Többműszakos munkavégzés (0-24h telefonos ügyfélszolgálat), rugalmas beosztás, hogy összeegyeztethesd egyéb elfoglaltságaiddal
  • Az irodai munkavégzés mellett, Home Office lehetőséget is biztosítunk a munkaidő meghatározott százalékában
Munkavégzés helye
  • Veszprém
Jelentkezési határidő
  • 2021-08-31