Call center munkatárs

Call Center

Csatlakozz Magyarország egyik vezető telekommunikációs cégéhez Call center munkatárs pozícióba! Legyél Te a békéscsabai vagy a miskolci Call centerünk következő tagja, ahol összeszokott, támogató közösség, valamint egy hosszú távra szóló, stabil munkahely várja érkezésedet! Munkád során aktívan járulhatsz hozzá a DIGI Kft. töretlen sikereihez, magas minőségű szolgáltatásaihoz, és kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállásához.
Feladatok
A DIGI Kft., leendő és meglévő ügyfélkörének telefonon történő kiszolgálása:
  • Termékinformáció és szerződésekkel kapcsolatos információk biztosítása
  • Számlázási és technikai segítségnyújtás
  • Panaszkezelés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Nyitottság az újra és a tanulásra
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • IT/ távközlési /telekommunikációs affinitás
Amit kínálunk
  • Támogató közösség, előrelépési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Magyar nyelvű ügyfél-kommunikáció, de ha angolul is elboldogulsz, azt külön díjazzuk
  • Call Centerünk a hét minden napján, 0-24 órában üzemel. A rugalmasan kezelt havi beosztás szabad hétvégéket és szabad hétköznapokat egyaránt biztosít Neked. Műszakjaink: 06:00 – 14:00, 08:00 – 16:00, 13:00 – 21:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00 éjszakai műszak önkéntes jelentkezés alapján vállalható). Teljesítménytől függően beosztásodat akár saját magadnak is elkészítheted!
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • DIGIMobil dolgozói csomag
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Az irodai munkavégzés mellett, Home Office lehetőséget is biztosítunk a munkaidő meghatározott százalékában
  • Versenyképes bérezés
Munkavégzés helye
  • Békéscsaba , Miskolc
Jelentkezési határidő
  • 2021-07-31