Brand coordinator

Marketing, Média, PR

Feladatok
  • A marketing- és termékstratégia kialakításának folyamatkidolgozása és támogatása
  • A Társaság szolgáltatásaira vonatkozó ÁSZF módosítása, változások és üzleti tervek kidolgozása és bevezetése, piaci trendhez kapcsolódó ügyféligények nyomon követése
  • A telekommunikációs piac felmérése, versenytársak és piaci környezet elemzése, következtetések levonása, továbblépési javaslatok megtétele
  • Marketing kommunikáció nyomon követése, részvétel a szegmenshez kapcsolódó kommunikációs projektekben
  • A társaság értékesítési tevékenységének támogatása
  • Marketing osztály támogatása

Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfok / kommunikációs szint
Előnyök
  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2021-08-19