Call center operátor

Call Center

Csatlakozz Magyarország egyik vezető telekommunikációs cégéhez Call center operátor pozícióba! Legyél Te a békéscsabai, debreceni vagy a miskolci Call centerünk következő tagja, ahol összeszokott, támogató közösség, valamint egy hosszú távra szóló, stabil munkahely várja érkezésedet! Jól tudsz kommunikálni? Jó értékesítő vagy? A DIGI-nél megmutathatod, hogy mire vagy képes! Versenyképes fix alapbér, minőségi-, és értékesítési jutalékok, lendületes-, fiatalos csapat, kulturált munkakörnyezet, Home Office lehetőség! Izgalmasan hangzik? Ha ezek tetszenek, akkor lehet, hogy pont Téged keresünk!
Feladatok
Neked találták ki ezt a munkát, ha:
  • bejövő hívásban profin kezelnéd az ügyfeleink kérdéseit, igényeit;
  • erősnek érzed magad abban, hogy kiváló minőségű szolgáltatásokat értékesíts;
  • vágysz arra, hogy szakértő coach fejlessze a kommunikációs, és értékesítési képességed
Elvárások
  • Már most jó kommunikációs készséggel és értékesítői szemlélettel rendelkezel
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de egyénileg is tudsz magas szinten teljesíteni
  • Eredmény- és célorientált, kitartó, nyitott, rugalmas, lendületes és pozitív szemléletű vagy
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • Telefonos vagy személyes értékesítési, üzletkötői tapasztalat
Amit kínálunk
  • Magyar nyelvű ügyfél-kommunikáció, de ha angolul is elboldogulsz, azt külön díjazzuk
  • Fix alapbér - már a betanulási időszaktól kezdve
  • Motiváló jutalékrendszer
  • Extra pénzkereseti lehetőségek (versenyek, ösztönzők)
  • Szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség, támogató közösség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • 8 órás munkakör, rugalmasan kezelt beosztás, ami szabad hétvégéket és szabad hétköznapokat egyaránt biztosít Neked
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Mobiltelefon juttatás: modern mobil eszköz, korlátlan beszélgetéssel és 10 GB adatforgalommal
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény (DIGI szolgáltatási területen)
  • Egészségbiztosítás
Munkavégzés helye
  • Békéscsaba , Debrecen , Gödöllő , Miskolc
Jelentkezési határidő
  • 2024-09-30