Üzletkötő

Értékesítés

Úgy érzed, a véredben van az értékesítés vagy akár már tapasztalatod is van a területen? Szeretsz utazni, könnyen tudsz beszélgetést kialakítani az emberekkel és a személyes kommunikációt preferálod leginkább? Számodra az ember a fontos, és eredményorientáltságod minden helyzetben kiemelkedő? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód! Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Feladatok
  • A cég kedvező szolgáltatásainak személyes értékesítése
  • Új és meglévő ügyfelek felkeresése az otthonaikban, akár előzetesen egyeztetett időpontban
  • Leendő ügyfeleink igényeinek felmérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szerződéskötés
  • A tevékenység adminisztrációja
  • Marketing szóróanyagok terjesztése
Elvárások
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodásmód és magas stressztűrő képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ideális esetben 1-3 éves tapasztalat értékesítési, vagy ehhez hasonló területen, azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Heti több napos utazásra való hajlandóság
Szükséges képzettségek
  • Alapfokú végzettség
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
Amit kínálunk
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Professzionális képzés és profi szakmai háttér
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Akár azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye
  • Békéscsaba , Budapest , Miskolc
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31