Berendezés üzemeltető

Mérnök

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.(Észak-Nyugat Magyarország)
Feladatok
  • Gerinchálózati és Acceshálózati vezetékes távközlési berendezésekkel kapcsolatos L1 szintű üzemeltetési tevékenységek, többek között telepítés, hibaelhárítás, kiváltások
  • Tervezett és rendkívüli hibaelhárítás
  • Készenléti, ügyeleti tevékenység biztosítása
  • A tevékenységgel kapcsolatos adatbázisok, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Együttműködés a társterületekkel
Elvárások
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Kisgépkezelői (aggregátor) vizsga vagy hajlandóság/képesség a megszerzésére
  • Önállóan képesnek kell lennie a Vállalat által használt technológia eszközeinek kezelésére (a megfelelő betanítást/oktatást követően)
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség (távközlési, ipari elektronika, informatika)
  • Angol írásbeli nyelvtudás (angol műszaki dokumentáció értelmezése)
  • Legalább 1 éves gyakorlat vezetékes hálózati berendezések telepítésében és/vagy üzemeltetésében
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Gödöllő , Salgótarján , Sárvár
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31