TB ügyintéző

HR, Munkaügy

Feladatok
  • Teljes körű TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatás, statisztikák készítése hatóságok felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a hivatalokkal
Elvárások
  • TB ügyintézői végzettség, jogszabályok naprakész ismerete
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hatékonyság, megbízhatóság
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • NexonBér; NexonTime ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Bérügyintézői végzettség, munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
Amit kínálunk
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Az irodai munkavégzés mellett home office lehetőséget is biztosítunk
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-02-13