Értékesítési-és ügyfélkapcsolati munkatárs

Ügyfélszolgálat

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • A vállalat portfóliójába tartozó szolgáltatások értékesítése
  • Az ügyfelek/érdeklődők szakszerű és udvarias tájékoztatása
  • Ügyfélszolgálati, ügyfélmegtartási tevékenységek ellátása
  • Pozitív ügyfélélmény biztosítása
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Ügyfélközpontú szemléletmód, kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség és eredményorientáltság
  • Alapfokú MS Office és számítástechnikai ismeretek
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • Telekommunikációs szektorban és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Teljeskörű szakmai képzési rendszer, amely elősegíti a sikeres munkavégzést
  • Versenyképes fizetés: fix bér + bónuszok + cafeteria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos légkör, támogató csapat
  • Mobiltelefon juttatás: modern mobil eszköz, korlátlan beszélgetéssel és 10 GB adatforgalommal
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény
  • Budapest , Miskolc , Szeged , Szolnok , Tatabánya , Veszprém
Jelentkezési határidő
  • 2024-05-31