PHP Fejlesztő

IT programozás, Fejlesztés

Feladatok
  • Ügyfeleknek és a belső felhasználóknak, az internet szolgáltatással és a belső folyamatokkal kapcsolatos szoftverek fejlesztése
  • Előre tervezett átállások lebonyolítása
  • Új szolgáltatások megtervezése, kivitelezése
  • A meglévő szoftverek karbantartása, aktualizálása
  • Az alkalmazások állandó biztonsági frissítése
Elvárások
  • Minimum 2-3 év PHP tapasztalat
  • Modern MVC framework-ben (lehetőleg Laravel) szerzett tapasztalat
  • mysql ismerete
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • Angol nyelvtudás
  • MSSQL, REDIS, GIT
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Teljeskörű szakmai képzési rendszer, amely elősegíti a sikeres munkavégzést
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Békéscsaba , Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-06-30