Adatbázis fejlesztő

IT programozás, Fejlesztés

Feladatok
  • A szervezet igényeit analizálva hatékony DB rendszer felépítése: adatgyűjtés, adatelemzés, algoritmusok tervezése, folyamatábrák készítése
  • Az adatbázis lefejlesztése, tesztelése, a hibamentesség biztosítása
  • Tesztriportok készítése, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Az adatbázis működtetéséhez szükséges dokumentációk elkészítése, majd átadása üzemeltetésre
  • Előre tervezett átállások lebonyolítása
  • Új szolgáltatások megtervezése, kivitelezése
  • A meglévő szoftverek karbantartása, aktualizálása, folyamatos biztonsági frissítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztői csapattal
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év adatbázis fejlesztői tapasztalat
  • Modern MVC framework tapasztalat
  • Analitikai, elemző készség és rendszerezésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Mysql, MSSQL ismeret
Előnyök
  • GIT ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Az irodai munkavégzés mellett home office lehetőséget is biztosítunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-12-17