Üzleti értékesítő

Értékesítés

Feladatok
  • A vállalat portfóliójába tartozó kisüzleti szolgáltatások értékesítése
  • Ajánlatok, szerződések készítése
  • Meglévő ügyfélkör szerződésállományának kezelése
  • Új ügyfelek megkeresése, akvirálása
  • Pozitív ügyfélélmény biztosítása, magas színvonalú telefonos kapcsolattartás
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Problémamegoldó képesség és eredményorientáltság
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú MS Office és számítástechnikai ismeretek
  • Utazási hajlandóság
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
Előnyök
  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit kínálunk
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Teljeskörű szakmai képzési rendszer, amely elősegíti a sikeres munkavégzést
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos légkör, támogató csapat
  • Motiváló, teljesítményalapú jutalékrendszer
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-12-29