Fejállomás technikus

IT üzemeltetés

Feladatok

  • DIGI Sport műholdas feedek levétele, teljes körű kezelése és továbbítása
  • Feedlist készítése/frissítése, majd e-mailben történő továbbítása
  • KTV fejállomás ügyeleti időben történő hibaelhárítás, eszközcsere ideiglenes kábelezési munkálatok
  • Fejállomások és a szervertermek kameraképeinek kezelése az OTRS rendszerben
  • Gépjármű nyilvántartás kezelése
  • Partnerekkel, társszolgáltatókkal, anyacéggel és társosztályokkal való kapcsolattartás, kontaktlista naprakészen tartása
Elvárások
  • Alapszintű Linux/Unix ismeret, használat
  • Számítógép hálózati ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakban való munkavégzés
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfok / társalgási szint
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű szolgáltatás technológiák ismerete (pl: DOCSIS, GPON, WDM, PPPoE)
  • Alapszintű ismeret PHP, HTML, CSS programnyelv
  • CCNA, MTCNA
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Teljeskörű szakmai képzési rendszer, amely elősegíti a sikeres munkavégzést
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2021-06-01