Üzletkötő

Értékesítés

Feladatok
  • A cég kedvező szolgáltatásainak személyes értékesítése
  • Új és meglévő ügyfelek felkeresése az otthonaikban, akár előzetesen egyeztetett időpontban
  • Leendő ügyfeleink igényeinek felmérése
  • Kapcsolattartás a már meglévő, elégedett üzletfeleinkkel, illetve a társosztályokkal
  • Szerződéskötés
  • A tevékenység adminisztrációja
Elvárások
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
Szükséges képzettségek
  • Alapfokú végzettség
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Teljesítményarányos jövedelem, akár 600.000 Ft
  • Professzionális képzés és profi szakmai háttér
  • Kiszámítható biztos munka
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Békéscsaba , Budapest , Debrecen , Dunaújváros , Gyöngyös , Győr , Hatvan , Kaposvár , Komló , Miskolc , Nagykanizsa , Nyíregyháza , Pécs , Salgótarján , Székesfehérvár , Tatabánya , Várpalota , Veszprém , Zalaegerszeg
Jelentkezési határidő
  • 2021-12-15