Fejállomás technikus (CATV NOC)

Mérnök

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres XIII. kerületbe az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • Műholdas feedek levétele, teljeskörű kezelése és továbbítása
  • KTV fejállomás ügyeleti időben történő hibaelhárítás, eszközcsere ideiglenes kábelezési munkálatok
  • CATV hálózati infrastruktúra felügyelete, hibadetektálásban való részvétel és dokumentálás
  • Fejállomások és szervertermek felügyelete
  • Partnerekkel, társszolgálatatókkal való kapcsolattartás
Elvárások
  • Alapszintű hálózati ismeretek (IP)
  • Műszaki affinitás; 3 műszakban való munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfok / társalgási szint
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű szolgáltatás technológiák ismerete
  • Szakmai tapasztalat NOC, NMC területen
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Teljeskörű szakmai képzési rendszer, amely elősegíti a sikeres munkavégzést
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-09-30