Bázismenedzsment specialista

Projekt management

A bázismenedzsment kulcsszerepet játszik a DIGI ügyfélközpontú szervezetté való átalakulásában. Ez az újonnan kialakításra kerülő osztály szorosan együttműködik a kereskedelmi igazgatóság és a műszaki terület csapataival, kiemelt feladata a meglévő ügyfélbázis kezelése, elemzések alapján célcsoportok képzése, megfelelő ajánlatok kidolgozása és az ügyfelekhez eljuttatása, mindezt az értékteremtés fókuszban tartásával. A pozíció a Kereskedelmi Igazgatóságon belül, a Bázismenedzsment osztályvezető közvetlen irányítása alá tartozik.
Feladatok
  • Ügyféléletciklus e2e menedzsment (marketing nyilatkozatok beszerzésétől a kampányok bonyolításán keresztül a hatékonyság visszaméréséig)
  • Ügyfélbázis menedzsmentjéhez kapcsolódó fejlesztések, projektek, kampányok koordinálása
  • Előfizetői bázison szegmensek képzése, karbantartása, optimalizálása
  • Ügyféladat menedzsment, cross sell, upsell kampányok kialakítása, futtatása és visszamérése
  • Hírlevelek összeállítása, tesztelése, kiküldése, riportálása
  • Customer journey és marketing automata levelek létrehozásában való aktív részvétel
  • Meglévő ügyfelek elemzése, kampány célcsoportok összeállítása
  • Meglévő ügyfelek hűségbe terelése, megtartó ajánlatok kidolgozása és kampányok futtatása
  • Aktív részvétel az éves üzleti tervezésben, marketing terv összeállításában

    Elvárások
    • Adatmenedzsment, elemzési háttér
    • Bázismenedzsmentben szerzett pár éves gyakorlat
    • Marketing hírlevelek összeállításában és visszamérésében szerzett tapasztalat
    • Feladat- és gyakorlatorientáltság, kreativitás
    • Ügyfélközpontú szemléletmód, kiváló kommunikációs készség
    • Önálló munkavégzés, projektszerű működés irányítására való képesség
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    Szükséges képzettségek
    • Felsőfokú végzettség
    • Angol felsőfok / tárgyalóképes szint
    • Távközlési, banki vagy bármilyen szolgáltató szektorban hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Kampánymenedzsment eszközök ismerete
    • SQL, Power BI tapasztalat
    • Digitális érdeklődés, affinitás
    Amit kínálunk
    • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
    • Önálló csapatorientált munkavégzés
    • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
    • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés: fix bér + bónuszok + cafeteria
    Munkavégzés helye
    • Budapest
    Jelentkezési határidő
    • 2022-09-30