Biztonságtechnikai koordinátor

Projekt management

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres XIII. kerületbe az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • Biztonságtechnikai rendszer és objektum nyilvántartások vezetése
  • Biztonsági rendszerek adatkezelési szabályzatainak készítése, karbantartása
  • Vészhelyzeti és vagyonvédelmi szabályzatok készítése, karbantartása
  • A szabályzatok betartásának helyszíni ellenőrzése
  • Biztonságtechnikai fejlesztési projektek irányítása, megrendelői igények összeállítása
  • A beruházások során részvétel a kivitelezők kiválasztásában, az elvégzett munkálatok ellenőrzése, átvétele
  • Kapcsolattartás a rendszerek karbantartását végző vállalkozókkal, szerződések, számlák kezelése
  • Biztonságtechnikai rendszerek kezelői szintű konfigurálása, beállításainak ellenőrzése
  • Esetlegesen a munkaidőn kívül is bekövetkező rendkívüli/vagyonvédelmi események kezelése, részvétel a kivizsgálásban, hatósági bejelentések megtétele
  • Együttműködés a jogi, adatvédelmi területtel, társosztályokkal
Elvárások
  • Szakirányú (biztonságtechnikai, elektronikai, informatikai, mechatronikai) végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai gyakorlat biztonságtechnikai kivitelezési vagy üzemeltetési területen
  • Beléptető-video megfigyelő-behatolásjelző riasztó rendszerek alapos ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Szükséges képzettségek
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-10-14