IT Alkalmazás üzemeltető

IT üzemeltetés

Feladatok
  • A meghatározott rendszerek és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete,
  • Alkalmazások működésének és integrációjuknak biztosítása, rutin üzemeltetési feladatok elvégzése
  • A rendszerek napi működésének monitorozása,
  • Együttműködés az IT infrastruktúra és fejlesztési területekkel,
  • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése,
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában,
  • Részvétel a hibaelhárítási folyamatokban,Hibák feltárása, fejlesztői beavatkozást nem igénylő hibák elhárítása (L2)
  • Konfiguráció management, applikáció konfiguráció,
  • Proaktív rendszer karbantartás,
  • Havi számlázás üzemeltetés,
  • Projektek, Tesztelés támogatása,
  • Új szoftververziók telepítése,
  • Napi kommunikáció a kollégákkal (üzemeltetés, fejlesztés, ügyfélszolgálat),
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése,
  • Változáskezelési folyamatban aktív részvétel, üzemeltetési tesztek elvégzése
Elvárások
  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Legalább 2-5 éves tapasztalat alkalmazás üzemeltetői pozícióban, SQL nyelvismeret
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
Előnyök
  • Megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
  • Telekommunikációs ismeret
  • Üzemeltetési tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás
  • Bármilyen script vagy programnyelv ismerete (Shell, Python, CSS, HTML)
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-09-30