IT Architekt

IT üzemeltetés

Feladatok
  • A teljes IT architektúra AS-IS és TO-BE modelljének, sztenderdjeinek kialakítása, karbantartása, kommunikálása
  • Stratégiai tervezéshez kapcsolódó konkrét akciók megtervezése
  • Az IT alkalmazások integrációjának irányának és módjának meghatározása
  • Javaslattétel az informatikai folyamatok, eljárások és alapelvek javítására, korszerűsítésére
  • Az informatikai technológia fejlődési irányainak követése, új megoldási lehetőségek vizsgálata és innovációs javaslattétel készítése a hatékonyabb és korszerűbb IT megoldások megvalósítása érdekében az üzleti célok támogatására
  • A Vállalatcsoporton belüli optimalizálás céljából az architektúra tervezési együttműködés kialakítása
  • A helyzetfelmérés, megvalósíthatóság-elemzés és architektúra tervezés elvégzése a fejlesztendő kiemelt rendszerek kialakításának és az üzemeltetett rendszerek átalakításának előkészítése során
  • A jelentős architektúra változást eredményező informatikai tervek minőségbiztosításának ellátása a megvalósítás során.
Elvárások
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldási -és együttműködési készség;
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Stratégiai és rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
  • Prezentációkészítési és előadói gyakorlat
  • Gyakorlat (az üzleti igények alapján) magas szintű informatikai megvalósíthatósági tervek készítésében
  • Legalább 3-5 év architekti, tervezői vagy rendszerszervezői tapasztalat
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
Előnyök
  • Nagyvállalati gyakorlat ezen a területen
  • Nagyvállalati integrációs platformok ismerete;
  • Telekommunikációs vállalatok működésének átfogó ismerete
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-09-30