Üzleti elemző

Marketing, Média, PR

Magyarország egyik vezető telekommunikációs vállalataként azért dolgozunk, hogy ügyfeleinknek a lehető legmagasabb színvonalú támogatást nyújtsuk távközlési megoldások és szolgáltatások terén. Modern munkakörnyezetben, a XIII. kerületben található irodánkba megbízható, munkájára igényes munkatársat keresünk az alábbi pozícióba.
Feladatok
  • Kereskedelmi és Marketing igazgatóság valamint a társterületek támogatása tervezési és üzleti elemzési tevékenységgel (üzleti tervezés, árazás, termékfejlesztés, kampányelemzés, modellezés, ügyfélviselkedések elemzése, modellezése, szegmentáció)
  • A vállalati döntéshozatali folyamatok analitikai támogatása
  • Részvétel a menedzsment információs rendszer kialakításában, fejlesztésében és működtetésében
  • Részvétel a vállalati riportozói adatpiac/adattárház kialakításában, riportok automatizálási lehetőségeinek feltárása és megvalósítása
Elvárások
  • Felsőfokú, közgazdasági/gazdaságinformatikus/IT/matematikus végzettség
  • MS Excel magas szintű ismerete(függvények, makrók, pivot tábla)
  • Adatbázis lekérdezési nyelvek és statisztikai elemző és vizualizációs eszközök ismerete, kezelésében szerzett gyakorlat(SQL, MSSQL/SPSS/PowerBI)
  • Legalább 5 év elemzési területen szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő elemzőkészség, adatok elemzésére és vizuálisbemutatására való képesség
  • Problémamegoldó képesség és eredményorientáltság
  • Proaktivitás, agilitás
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfok / kommunikációs szint
  • Távközlési, bank, biztosítási, valamint egyéb erősen adatvezérelt szektorban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Dinamikus és teljesítményorietált csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-07-23