Mobil flotta csoportvezető

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres XIII. kerületbe az alábbi munkakörbe.
Feladatok
  • Mobil flottához tartozó folyamatok kialakítása, teljeskörű irányítása, folyamatos fejlesztése, optimalizálása
  • Területéhez kapcsolódó tervek, beszámolók, összefoglalók készítése, azok prezentálása
  • Mobil költségek optimalizálása
  • Dolgozói díjcsomagok kialakításában való részvétel
  • Társszolgáltatókkal való kapcsolattartás, ártárgyalások lebonyolítása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, információcsere fenntartása
Elvárások
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői attitűd
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és információs készség
  • Proaktivitás, agilitás
  • Önállóság, talpraesettség
Szükséges képzettségek
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
Munkavégzés helye
  • Budapest
Jelentkezési határidő
  • 2022-07-11